Wizytówki firm Ogłoszenia / komis Forum UltraSport.pl
 
Strona główna Piłka nożna Siatkówka Koszykówka Formuła 1 Sporty Zimowe Tenis Żużel Sporty walki Inne sporty Lifestyle
Ultrasport poleca
Mistrzostwa Świata RPA 2010 Aktualności Piłka nożna Aktualności Reprezentacja Ekstraklasa I Liga Liga Hiszpańska Liga Niemiecka Liga Angielska Liga Włoska Liga Francuska Liga Mistrzów Liga Europejska Futsal Piłka nożna plażowa Felietony Imprezy w piłce nożnej Ciekawostki Galeria zdjęć Sprzęt Formuła 1 Siatkówka Koszykówka Sporty zimowe Tenis Żużel Sporty walki Kulturystyka Inne sporty Galeria zdjęć Lifestyle Turystyka UltraFit Słownik Imprezy Sportowe MŚ Brazylia 2014 Euro 2012
Baza ogłoszeń
dodaj ogłoszenie do komisu
Odzież Sprzęt sportowy Sprzęt turystyczny Akcesoria Inne
Wyszukaj firmę
Ogólnopolska baza firm
Ogólnopolska baza firm
Sklepy sportowe Sklepy internetowe Producenci sprzętu Dystrybutorzy sprzętu Wypożyczalnie Noclegi Obiekty sportowe Kluby sportowe Szkoły, Instruktorzy Biura podróży Ośrodki wypoczynkowe Pozostałe...

Piłka nożna Aktualności

Ekstraklasa: Terminarz rozgrywek 2010/2011

Aktualności 2009-06-30
Piłka nożna - Ekstraklasa

Już 6 sierpnia 2010 roku rozpocznie się nowy sezon rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Jesienią zostanie rozegrane szesnaście kolejek. Runda zakończy się 3-5 grudnia 2010 roku. Rozgrywki zostaną wznowione 25 lutego. Sezon zakończy się w niedzielę 29 maja 2011.



Zobacz także wyniki Ekstraklasy w sezonie:
2010/2011 2009/2010 2008/2009
2007/2008


Terminarz rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2010/2011:

1. kolejka - 7 sierpnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Cracovia

2. kolejka - 14 sierpnia (sobota)

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Lech Poznań - Arka Gdynia
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Cracovia - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów

3. kolejka - 21 sierpnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Polonia Bytom - Korona Kielce
Lech Poznań - Cracovia
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk -Jagiellonia Białystok

4. kolejka - 28 sierpnia (sobota)

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Widzew Łódź - Polonia Warszawa

5. kolejka - 11 września (sobota)

Śląsk Wrocław - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Polonia Bytom - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

6. kolejka - 18 września (sobota)

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Wisła Kraków - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Cracovia

7. kolejka - 25 września (sobota)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Cracovia - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

8. kolejka - 2 października (sobota)

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Polonia Bytom -Widzew Łódź
Arka Gdynia - Polonia Warszawa

9. kolejka - 16 października (sobota)

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Cracovia - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom


10. kolejka - 21 października (sobota)

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Cracovia
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Polonia Bytom- Śląsk Wrocław

11. kolejka - 30 października (sobota)

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lech Poznań - Wisła Kraków
Cracovia - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa

12. kolejka - 6 listopada (sobota)

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

13. kolejka - 13 listopada (sobota)

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Cracovia
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Arka Gdynia

14. kolejka - 20 listopada (sobota)

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Lech Poznań - Polonia Bytom
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Cracovia

15. kolejka - 27 listopada (sobota)

Korona Kielce - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Cracovia - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

16. kolejka - 4 grudnia (sobota)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Cracovia - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

17.kolejka - 26 lutego (sobota)

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Korona Kielce
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom
Śląsk Wrocław - Cracovia
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

18. kolejka - 5 marca (sobota)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Korona Kielce - Polonia Bytom
Cracovia - Lech Poznań
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

19. kolejka - 12 marca (sobota)

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Cracovia - Korona Kielce
Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Widzew Łódź

20. kolejka - 19 marca (sobota)

Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Arka Gdynia
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Cracovia
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

21. kolejka - 2 kwietnia (sobota)

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Wisła Kraków
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Cracovia - Lechia Gdańsk

22. kolejka - 9 kwietnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

23. kolejka - 16 kwietnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Polonia Bytom
Polonia Warszawa - Arka Gdynia

24. kolejka - 23 kwietnia (sobota)

Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Cracovia
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

25. kolejka - 30 kwietnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Cracovia - Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom

26. kolejka - 7 maja (sobota)

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Bytom - Cracovia
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

27. kolejka - 14 maja (sobota)

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Cracovia
Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Arka Gdynia
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

28. kolejka - 21 maja (sobota)

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Polonia Bytom

29. kolejka - 25 maja (środa)

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Cracovia - Jagiellonia Białystok

30 .kolejka - 29 maja (niedziela)

Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Tagi EKSTRAKLASA Piłka nożna Ekstraklasa terminarz terminarz ekstraklasy

Skomentuj artykuł Ekstraklasa: Terminarz rozgrywek 2010/2011

Zarejestruj się Zaloguj się Skomentuj artykuł

Zobacz podobne artykuły do Ekstraklasa: Terminarz rozgrywek 2010/2011

Lech Poznań - Lechia Gdańsk Galeria zdjęć 2013-04-06
Lech Poznań przerwał półroczną fatalną passę bez zwycięstwa na swoim stadionie i w piątkowym meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wygrał z Lechią...
Pogoń Szczecin - Lech Poznań Galeria zdjęć 2013-03-31
Lech Poznań nie pozwolił uciec Legii Warszawa i w poniedziałek pokonał na wyjeździe Pogoń Szczecin 2:0. Było to już ósme z rzędu zwycięstwo...
Polska pokonała San Marino na Stadionie Narodowym Aktualności 2013-03-27
Podopieczni trenera Waldemara Fornalika we wtorkowym meczu grupy H eliminacji piłkarskich mistrzostw świata pokonali na Stadionie Narodowym w...
Mecz Polska San Marino eliminacje MŚ Brazylia 2014 Aktualności 2013-03-24
We wtorek, 26 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrane zostanie kolejne spotkanie w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata,...
Polska przegrała z Ukrainą na Stadionie Narodowym Aktualności 2013-03-23
Polska przegrała z Ukrainą 1-3 na Stadionie Narodowym w Warszawie w piątkowym meczu eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata, które w 2014 roku...
Lech Poznań - GKS Bełchatów Piłka nożna 2013-03-16
Jeśli gramy na stadionie przy Bułgarskiej, to gospodarze nie wywalczą kompletu punktów, a jeśli jest to mecz z udziałem PGE GKS Bełchatów, to...
Copyright © 2006 Ultrasport.pl Kontakt Ultrasport.pl | Regulamin portalu Ultrasport.pl | Polityka prywatności
Serwery zapewnia yn.pl